O naszej firmie słów kilka...

Od początku istnienia firmy postanowiliśmy zadbać o najwyższą jakość naszych produktów oraz profesjonalną, długotrwałą współpracę z naszymi kontrahentami i klientami. Dostosowujemy się do oczekiwań rynku oraz rozwoju nowych technologii w pozyskiwaniu najwyższej jakości surowców.

Aby być blisko naszych klientów docelowych aktywnie uczestniczymy w krajowych oraz zagranicznych targach branżowych, w tym SacroExpo w Kielcach.

Współpracujemy z większością firm i hurtowni obsługujących branżę kościelną w Polsce. Jednakże to nie wszystko, Opusel zyskuje stale rosnącą popularność również po za granicami naszego kraju. Wyróżnia nas dopracować poszukiwany produkt pod oczekiwane właściwości produktu dla klienta. Tak też powstał słynny Calix do czyszczenia naczyń liturgicznych. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, dlatego współpracujemy z kilkoma laboratoriami. Dopracowaliśmy najwłaściwsze parametry oleju liturgicznego, w tym wysokość tzw. niekopcącego płomienia – jesteśmy prekursorem na rynku Polskim takich badań i jakości oleju do świec. Cały czas opracowujemy nowe produkty, również pod indywidualne zamówienia klientów. Najpiękniejszym podziękowaniem i satysfakcją jest dla nas stała współpraca z wieloletnimi klientami;) Dziękujemy! Nasz produkty online są dostępne w naszym sklepie firmowym ALFIOSLAB – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń do nas

+48 607 351 674
+48 607 351 655
+48 693 961 900

Siedziba firmy

OPUSEL SP. Z O.O.
35-085 Rzeszów
ul.Langiewicza 24 b
NIP:8133584487
NR BDO: 000042880

Napisz do nas


info@opusel.pl
Damian.rze@wp.pl