OPUSEL - WSPÓLNIE OD PONAD 10 LAT

Sedrecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pragniemy nadmienić, że wszystkie nasze produkty przechodzą szereg surowych badań oraz są stale nadzorowane przez zespół kontroli jakości. Cieszymy się z zaufania którym obdarzają nas państwo od ponad 10 lat! 

Niniejsza strona stanowi charakter informacyjny. W celu złożenia zamówienia prosimy o przesłanie wiadomości email, kontakt telefoniczny lub do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym ALFIOSLAB.PL

Płyn do mycia nagrobków 1L

Preparat do czyszczenia nagrobków, pomników, murów oraz ogrodzeń o pojemności 1L. Usuwa zabrudzenia wszelkiego rodzaju, w tym pleśń, grzyby, mchy i porosty. Produkt w postaci koncentratu, stosować w proporcjach 1L płynu na 10L wody. Zestaw zawiera 1L koncentratu oraz 4szt chłonnych ściereczek z mikrofibry.

Olej Liturgiczny zapachowy 0,5L

Olej liturgiczny o czterech naturalnych aromatach: sosna, róża, cytryna oraz zapach morski. Przeznaczony do świec i lamp olejowych. Skomponowany tak, aby nie dymił. Niepowtarzalna receptura daje gwarancję najwyższej jakości naszych produktów.

Kolorowy Olej Liturgiczny 0,5L

Olej liturgiczny dostępny w kolorach: czerwony, żółty, niebieski oraz zielony. Przeznaczony do świec i lamp olejowych. Skomponowany tak, aby nie dymił, niepowtarzalna receptura gwarantuje płynność w niskich temperaturach,nie zamarza nawet do -35. 

Olej Liturgiczny bezwonny - 5L

Najwyższej jakości OLEJ LITURGICZNY idealny do świec kościelnych.Produkt posiada certyfikat bezdymności – niekopcącego płomienia. Doskonała receptura, daje gwarancję jakości naszego Oleju liturgicznego. Niepowtarzalność produktu zapewnia jego wytrzymałość na niskie temperatury nawet do -35°C.

CALIX - Płyn do Czyszczenia Naczyń Liturgicznych - 0,5L

PREPARAT O NAJWIĘKSZEJ POPULARNOŚCI !

Profesjonalny preparat czyszczący do naczyń liturgicznych oraz przedmiotów wykonanych z metali szlachetnych. Działa szybko i skutecznie. Usuwa osad, zabrudzenia i przebarwienia ze srebra, złota, miedzi, mosiądzu, a także brązu i chromu. Dzięki zastosowaniu aktywnej piany jest delikatny dla czyszczonych powierzchni. Przywraca im utracony połysk, bez smug i zacieków.

Knoty bawełniane - 10x6mm

Knoty do wkładów olejowych i lamp. Naturalne, bawełniane – dają gwarancję jasnego, niedymiącego płomienia. Dostępne w standardowej grubości 6 mm.

Pakowane po 50 szt. w opakowaniu zbiorczym (6 mm grubości, 20 cm długości). Opakowanie zbiorcze 5*10 szt. ( 50 knotów),

Pompka dozująca do kanistra 5L

Dbając o wygodę klientów przygotowaliśmy POMPKĘ DOZUJĄCĄ do naszych kanistrów o pojemności 5L.

  • Łatwa w montażu i wygodna obsłudze.
  • Jednorazowo dozuje 30 ml produktu i zabezpiecza przed jego rozlewaniem.

Niniejsza strona stanowi charakter informacyjny. W celu złożenia zamówienia prosimy o przesłanie wiadomości email, kontakt telefoniczny lub do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym ALFIOSLAB.PL

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń do nas

607 351 674
607 351 655
693 961 900

Siedziba firmy

OPUSEL SP. Z O.O.
35-085 Rzeszów
ul.Langiewicza 24 b
NIP:8133584487
NR BDO: 000042880

Napisz do nas

www.opusel.pl
info@opusel.pl